sveiki!

esu Edvilė (nuotrauka nr. 1) ir aš ieškau darbo.

visokio. geriausiai kūrybiško ir socialiai atsakingo, bet neatmetu ir kitų variantų.

pastaruosius metus stažavausi Hamburgo, Barselonos, Liublianos galerijose ir muziejuose, o paskutinius du metus dirbau kaip menininkė.

aktyviai tapiau, pardavinėjau savo darbus ir kabinau juos kitose galerijose (nuotrauka nr. 2; 3).

pasiilgus lietuviškų beržų, nutariau grįžti Lietuvon ir paieškoti naujų galimybių čia. iš to ilgesio net Lietuvą praėjau pėsčiomis 530 km (nuotrauka nr. 3)!

esu kūrybiška, greitai mokausi, turiu bene visus new media pagrindus, rašau tekstus, noriai bendrauju su žmonėmis lietuvių, anglų kalbomis, šiek tiek besikuklindama kalbu ir vokiškai, fotografuoju, tapau, juokauju (ne visada gerai).

žaidžiu daug stalo žaidimų (Gaia project, Root ftw), skaitau beveik viską, į parodas einu visas (bandau), filmus žiūriu selektyviau (bet filmukus visus iš eilės), rūpi ekologija ir myliu lietuvišką meną, truputį senesnį nei aš pati.

atsisakiau mašinos – važinėju dviračiu. jeigu Boltas kreipsis – galiu padaryti ir išimtį.

esu humanitarė iš liemens ir iš stuomens. keturis metus gliaudžiau istoriją VU, kitus du specilizavausi į meną VDU (nuotrauka nr. 4)

stalo žaidimai kainuoja nemažai, parodų bilietai brangsta, o ir dviračio priežiūra kainuoja stebėtinai daug, todėl lauksiu jūsų darbo pasiūlymų kuo greičiau.

p.s. reikalui esant galiu pradėti naudoti didžiasias raides sakinių pradžioje.

linkėjimai,

Edvilė

nuotrauka nr. 1:

aš šypsausi nepažįstamajam, sutiktam Paberžės klebonijoje.

nuotrauka nr. 2:

mano parodos atidarymas Marziart galerijoje Hamburge.

nuotrauka nr. 3

virtuali Weserhalle paroda/aukcionas, kuriame mano paveikslas Angry dog (tamsus kvadratas dešiniajame kampe) buvo atrinktas iš daugiau nei septynių šimtų darbų.

nuotrauka nr. 4

einu per Lietuvą.

nuotrauka nr. 4

esu daugumos kultūros žurnalų (nuo pat 1967 iki 1998) turinio ekspertė, todėl jeigu esat ankstėliau gimę, žinau ką rašėte ir kaip galvojote dešimtajame dešimtmetyje ir anksčiau.

kitos nuotraukos:

puikiai stumdau meną.
mielai galiu persirengti ir kaip hansos miestelio gyventoja.
tiesiog gera nuotrauka.
vėl domiuosi menu.

ir t.t.